Ponad 80 tys. zł preferencyjnej pożyczki na założenie własnego biznesu dla absolwentów i studentów ostatniego roku? Tak!

19 września br. Małopolski Fundusz Ekonomii Społecznej uruchamia nabór uzupełniający wniosków o pożyczkę w programie „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie”. Studenci ostatniego roku studiów (licencjackie i mgr) i absolwenci (do 4 lat po uzyskaniu dyplomu) mogą ubiegać się o ponad 80 tys. zł niskooprocentowanej pożyczki na założenie własnego biznesu!

Etap I w dniach 19-23 września 2016

przyjmowane będą wstępne zgłoszenia do programu (za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej platformie internetowej: https://www.wsparcie-w-starcie.pl/rejestracja). Etap I służy weryfikacji formalnej możliwości ubiegania się o pożyczkę – więcej informacji tutaj.

Etap II do 3 października 2016

Osób zakwalifikowanych w Etapie I, mogą przygotować wniosek o pożyczkę – dostęp do elektronicznego formularza otrzymają mailowo po zaakceptowaniu wniosku wstępnego.

Zasady naboru:

Ze względu na ograniczoną pulę środków, nabór uzupełniający prowadzony będzie na zasadzie konkursu, tj. ze wszystkich złożonych wniosków stworzona zostanie lista rankingowa wg wysokości otrzymanych ocen punktowych.

Każdy złożony wniosek jest przez nas wstępnie weryfikowany, co umożliwi jego ewentualną poprawę. Służymy również radą i pomocą przy opracowaniu wniosku.

Lista rankingowa zostanie opublikowana do 14 października 2016 r.

Zachęcamy do składania wniosków – filmowe historie osób, które skorzystały już z rządowego programu możecie Państwo poznać tutaj.

Więcej informacji:

@: biuro@mfes.pl

M.: 515-722-146

T.: (12) 423-76-05 w. 22