Międzynarodowe targi IoT TECH EXPO Europe, Amsterdam

W imieniu Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej zapraszamy do udziału w międzynarodowych targach IoT TECH EXPO Europe, Amsterdam, 20-21 września 2022 (www.iottechexpo.com/europe) w roli wystawcy lub odwiedzającego.

Targi skierowane są do MŚP (mikro, małych, średnich przedsiębiorstw) z Małopolski prowadzących działalność w obszarze INTERNET OF THINGS (Internet rzeczy).

Uczestnictwo w projekcie jest BEZPŁATNE, zapewniamy:

  • zakwaterowanie, wyżywienie i przelot,
  • wspólne stoisko wystawiennicze dla 8 firm z Małopolski (w przypadku wystawców),
  • pokrycie kosztów udziału w targach (m.in. opłata rejestracyjna, zaproszenia na konferencję i wydarzenia towarzyszące, dostęp do platformy networkingowej),
  • projekt i wykonanie katalogu promocyjnego (dla wybranych firm).

Wyjazd na targi poprzedzą warsztaty z rozwoju działalności eksportowej (w programie: budowanie relacji biznesowych, metody identyfikacji potrzeb klientów, planowanie działalności eksportowej).

Udział w projekcie to szansa na:

  • promocję firmy na targach i spotkaniach networkingowych,
  • nowe zagraniczne kontakty biznesowe,
  • pozyskanie umiejętności nawiązywania i budowania relacji biznesowych,
  • zdobycie wiedzy z zakresu: eksportu, networkingu, design thinking.

Rekrutacja trwa do 22.06.2022 r.,

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.oees.pl/moeeh/rekrutacja-targi 

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji, odpowiemy na pytania oraz pomożemy wypełnić dokumenty rekrutacyjne.

Kontakt: Magdalena Banaś, e-mail: magdalena.banas@fundacjagap.pl, tel. 12 423 76 05.

IoT Tech Expo to wiodący i największy na świecie cykl eventowo-konferencyjny branży IoT obejmujący cały ekosystem Internetu Rzeczy. To idealna szansa, by zaprezentować swoją firmę i pozycjonować się jako ważny gracz w swojej dziedzinie oraz zapewnić sobie przewagę konkurencyjną. Wydarzenie umożliwi rozwój firmy poprzez nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami, spotykania z profesjonalistami oraz odkrywanie studiów przypadków, a także wymianę doświadczeń z liderami branży.

Internet Rzeczy znajduje szerokie zastosowanie m.in. w dziedzinach: przemysł i produkcja (Industrial IoT), komunikacja, medycyna, inteligentne miasta, budynki i domy, bezpieczeństwo, analiza danych i optymalizacja procesów, transport, logistyka, energia, środowisko, odzież i akcesoria.

Tematy przewodnie targów IoT Tech Expo Europe:

·         IIoT/Manufacturing

·         Connectivity/eSim

·         Digital Transformation

·         Security

·         Edge Computing

·         Digital Twin

·         Data Analytics/Process Optimisation

·         Infrastructure/Connectivity

·         Smart Cities

Projekt „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Realizatorami projektu są Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych.

Zapraszamy!